Vážení přátelé,

vítáme Vás na stránkách farnosti Poříčí nad Sázavou!
Jsme velice rádi, že jste k nám zavítali a věříme, že se zde budeme setkávat i nadále.

Oznámení - Celostátní karanténa

Protože od pondělí 16.3. byla vyhlášena celostátní karanténa, ruším po dobu platnosti karantény

veškeré veřejné bohoslužby ve farnosti, včetně duchovní obnovy a biblické hodiny.

Pro jednotlivce jsem k dispozici každý den na faře nebo u vás doma. Kontakt 605704526.

Prosím všechny farníky, aby byli ohleduplní a zbytečně neriskovali se zdravím svým a svých bližních.

Nedělní bohoslužby můžete sledovat na TV Noe nebo na internetu www.mseonline.cz

Také vyzývám k modlitbám za rychlé ukončení epidemie.

Martin Janata

S ohledem na vládní nařízení a vyjádření ČBK musíme

do odvolání zrušit nedělní mši svatou v Poříčí.

V obvyklou hodinu budu k dispozici v kostele sv. Havla pro jednotlivce (svátost smíření, svaté přijímání).
Mše svaté ve všední dny a ostatní aktivity není třeba rušit, protože počet účastníků zdaleka nedosahuje 30 osob.
Mše svaté v ostatních obcích farnosti budou, pokud se vejdeme do povoleného limitu.
V každém případě se vždy dostavím, budu-li živ a zdráv.
Také vyzývám k modlitbám za rychlé ukončení epidemie.

Martin Janata

Mše je možné sledovat na internetu www.mseonline.cz