Farnost Poříčí nad Sázavou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Dětský klub

Email Tisk PDF


DĚTSKÝ KLUB V SOUČASNÉ DOBĚ NEPROBÍHÁ

Jednou za měsíc se na poříčské faře scházejí děti. Snažíme se přichystat si chvíle strávené společně s kamarády při hrách, zpívání, zábavě nebo třeba povídání o Pánu Ježíši. Scházíme se také proto, abychom se mohli radovat se z toho, že patříme k sobě. Snažíme se s dětmi poznávat, že "věřit je normální", hrajeme hry, zpíváme, tvoříme, letos nás čeká také trocha dramatického umění a tématem školního roku budou "důležité události a záležitosti v našem životě" a jak s tím souvisí svátosti.

Scházíme se  předposlední neděli v měsíci od 16:00 do 17:45 na faře v Poříčí u kostela sv. Havla.

Setkání je určeno dětem ve věku 4 – 15 let s tím, že část programu je společná a část rozdělena do skupin podle věku.


Kontakt: Kateřina Hronová 732 181 888

Aktualizováno Pondělí, 07 Září 2020 15:16